Kontakt
Auto-Martin
  Podskali 697
  281 61   Kouřim
  tel.: +420 777 934 227
 
7/10
QR code

Nadpis nebo název prvního článku na mém webu

  • Přidáno: 16.01.2013   |   113 čtení / zobrazení

Zde může být umístěn jakýkoliv obsah Vašeho článku nebo části menu. Obsah jednoduše upravíte v administraci webu. Do obsahu je možné vkládat obrázky či už odkazující na lokální (na Vašem webu) nebo na externí, dále je možné vkládat flash komponenty, tabulky, odkazy ... Změna barvy či stylizování jednotlivých textů je velmi jednoduché a podobné tomu, které znáte například z Wordu.
Každý článek má v sobě integrovanou sociální hlavičku pro snadné sdílení článků a to například přes Facebook, Twitter...
Pod článkem se může nacházet připojena rozsáhlá fotogalerie, formulář nebo tabulka (ceník) vytvořená v systému. Pokud chcete prezentovat čistě jen Vaše fotografie, obsah článku může být i prázdný a tak lépe vynikne celkový dojem z fotogalerie. Fotogalerie je řešena velmi inteligentně s několika možnostmi jejího zobrazení.
Na konci každého článku se nacházejí komentáře, samozřejmě pokud jsou v administraci u článků aktivované. Komentáře se nezobrazují, pokud článek nemá krátký popis a tedy se jedná o obsah menu nebo nezařazeného článku.